Czy szyjemy torebki zakupowe?

Tak, szyjemy filcowe torebki zakupowe, tak zwane TOTE BAGS. Ozdabiamy je haftem ze standardowej gamy ponad stu wzorów przygotowanych wcześniej oraz projektujemy indywidualne kompozycje. Mamy w ofercie standardowej czterdzieści kształtów torebek, część z nich powstała właśnie we współpracy i dla klientów biznesowych.

 

Co jeszcze produkujemy z filcu?

Na przestrzeni kilku lat pracy z filcem dorobiliśmy się też innych modeli niż tylko typowe torebki modowe. Szyjemy plecaki, saszetki, breloki, opaski, "nerki" i zawieszki. Oferujemy teczki i etui na telefony i tablety.

Torebki z haftem już mieliśmy, co innego oferujemy jako zdobienie?

Posiadamy na wyposażeniu zakadu rzemieślniczego ploter laserowy, który służy do wycinania oraz grawerowania filcu. Używamu go też do wykonywania indywidualnych szablonów pod zamówienia dla Was. Jesteśmy samowystarczalni. Pomimo, iż jest to mały zakład to całość pracy od projektu do dotowego wyrobu powstaje na miejscu.

Czy te plecaki od was to tylko na ozdobę czy będą służyły dłużej?

Zarówno torby jak i plecaki szyjemy z Polskiego filcu dobrej jakości. Haft jest trwałą ozdobą a plecaki same w sobie przydatne na codzień. Możecie je Państwo używać podczas zakupów i zapakować nawet 4 kg. Wielu klientów sprzedaje nasze plecaki turystom w popularnych kurortach. Plecak to praktyczna pamiątka która sprzydaje się już w momencie zakupu, ponieważ częso pakujemy do niego inne drobne pamiątki :)


Stylizacje blogerek

image3
image4
image5
image6
1